O mnie
ALINA STASIAK
Certyfikowany profiler behawioralny oraz ekspert w zakresie strategii budowania wizerunku, autoprezentacji, charyzmy i stage presence opartych o komunikację niewerbalną i mocne strony.
Szkoli i doradza. Pracuje z artystami, ekspertami, osobami publicznymi i liderami oraz osobami indywidualnymi i grupami nad ich mową ciała, wizerunkiem, autoprezentacją i budowaniem rozpoznawalności.

Jako dyplomowany profiler behawioralny (dyplom nr 1115 poświadczający kwalifikacje z zakresu podstaw psychologii, typologii osobowości, analizy behawioralnej, antyspołecznych zaburzeń osobowości, psychologii wyglądu, mowy ciała, ekspresji mimicznych i analizy wiarygodności wypowiedzi) współpracuje z Institute of Nonverbal Communication jako profiler oraz trener komunikacji niewerbalnej.


Trener komunikacji - prowadzi szkolenia dla firm, wykłady na uczelniach oraz konsultacje indywidualne w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, mowy ciała, komunikacji, public relations, savoir - vivre oraz etykiety w biznesie.

Autorka książki “Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?”, bloga na www.alinastasiak.pl oraz artykułów specjalistycznych w “Marketing&Biznes i “PRoto”. Udziela komentarzy eksperckich dla mediów w temacie wizerunku oraz mowy ciała osób publicznych: Polsat News, Polskie Radio „Czwórka”, K-MAG, Radio Olsztyn, Radio Lublin.

Talent Scout w programie szkoleniowym A&R Scout firmy GREATERTHAN.
Jeden z zaledwie 100 globalnych łowców talentów wyselekcjonowanych do programu szkolenia skautów A&R przez amerykańską firmę GREATERTHAN. 


 CERTYFIKATY
Autor

Moje zdjęcie
PR Manager oraz specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Pracuje z muzykami, artystami, ekspertami i osobami publicznymi oraz markami firm. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wieloletniej pracy w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie managementu artystycznego, produkcji festiwali i koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach. Trener biznesu i coach marki osobistej. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, komunikacji, public relations i etykiety w biznesie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?” oraz artykułów specjalistycznych w “Marketing&Biznes, “Forum Logopedy”, “KoBBieciarnia Beauty&the Business”.

Copyright

Copyright. Alina Stasiak 2014-2017. All Rights Reserved.

Wszelkie materiały zamieszczone w niniejszym serwisie chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Portal zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z serwisu pod warunkiem podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu źródła wraz z nazwiskiem autora tekstu. Dziękuję!

Kontakt

Jeśli masz do mnie pytania, sugestie lub propozycję współpracy, czekam na wiadomość od Ciebie!

Alina Stasiak

Agencja IMAGE TEAM

tel. 668 557 525

mail: alina.stasiak@interia.pl