O mnie
ALINA STASIAK
PR Manager, Trener, Talent Scout, autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?”, specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej oraz komunikacji niewerbalnej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Pracuje z muzykami, artystami, ekspertami i osobami publicznymi oraz markami firm.

Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie managementu artystycznego, produkcji festiwali i koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach.

Talent Scout w programie szkoleniowym A&R Scout firmy GREATERTHAN.
Jeden z zaledwie 100 globalnych łowców talentów wyselekcjonowanych do programu szkolenia skautów A&R przez amerykańską firmę GREATERTHAN. Poszukuje nowych talentów w (muzyce, modzie, sztuce) i zgłasza największe odkrycia zespołowi GREATERTHAN A&R Innovation Team, który następnie udostępnia raporty swoich ekspertów decydentom z firm muzycznych, marek, firm inwestycyjnych, agencji i innych decydentów, którzy inwestują w talenty.

Trener biznesu. Prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, mowy ciała, komunikacji, public relations, savoir - vivre oraz etykiety w biznesie.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz koordynator koła "Personal PR i PR gwiazd" działającego w ramach Stowarzyszenia.


 CERTYFIKATY


Autor

Moje zdjęcie
PR Manager oraz specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Pracuje z muzykami, artystami, ekspertami i osobami publicznymi oraz markami firm. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wieloletniej pracy w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie managementu artystycznego, produkcji festiwali i koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach. Trener biznesu i coach marki osobistej. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, komunikacji, public relations i etykiety w biznesie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?” oraz artykułów specjalistycznych w “Marketing&Biznes, “Forum Logopedy”, “KoBBieciarnia Beauty&the Business”.

Copyright

Copyright. Alina Stasiak 2014-2017. All Rights Reserved.

Wszelkie materiały zamieszczone w niniejszym serwisie chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Portal zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z serwisu pod warunkiem podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu źródła wraz z nazwiskiem autora tekstu. Dziękuję!

Kontakt

Jeśli masz do mnie pytania, sugestie lub propozycję współpracy, czekam na wiadomość od Ciebie!

Alina Stasiak

Agencja IMAGE TEAM

tel. 668 557 525

mail: alina.stasiak@interia.pl