Podkreśl swoją unikalność

05:50W świecie wielu podobnych marek, tylko umiejętne podkreślenie swojej wyjątkowości, pozwoli nam wyróżnić się spośród innych nam podobnych. Tylko wówczas ludzie będą mogli od razu skojarzyć osobę z jej unikalnymi cechami i osiągnięciami.

Warto zacząć od określenia tego, w czym jesteśmy najlepsi i co chcemy komunikować otoczeniu, a potem opakować swoją markę w oryginalne i jedyne w swoim rodzaju opakowanie. Na to opakowanie będą się składały oczywiście twoje unikalne cechy i talenty, ale także pomysł na wygląd zewnętrzny, który zapadał będzie w pamięci odbiorców. Oczywiście nie musi to być od razu diametralna zmiana tego, jak wyglądasz obecnie, ale warto dodać do swojego codziennego image nawet jakiś drobny element, który będzie twoim wyróżnikiem. Pamiętasz zapewne czerwony kolor włosów Michała Wiśniewskiego, muchę pod szyją Janusza Korwin – Mikkego, czy nawet broszkę premier Beaty Szydło. To właśnie o takie wyróżniki chodzi, o coś w twoim wyglądzie zewnętrznym lub w garderobie, co będzie przywodziło na myśl właśnie ciebie.


Podobne artykuły

0 komentarze

Autor

Moje zdjęcie
PR Manager oraz specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Pracuje z muzykami, artystami, ekspertami i osobami publicznymi oraz markami firm. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wieloletniej pracy w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie managementu artystycznego, produkcji festiwali i koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach. Trener biznesu i coach marki osobistej. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, komunikacji, public relations i etykiety w biznesie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?” oraz artykułów specjalistycznych w “Marketing&Biznes, “Forum Logopedy”, “KoBBieciarnia Beauty&the Business”.

Copyright

Copyright. Alina Stasiak 2014-2017. All Rights Reserved.

Wszelkie materiały zamieszczone w niniejszym serwisie chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Portal zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z serwisu pod warunkiem podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu źródła wraz z nazwiskiem autora tekstu. Dziękuję!

Kontakt

Jeśli masz do mnie pytania, sugestie lub propozycję współpracy, czekam na wiadomość od Ciebie!

Alina Stasiak

Agencja IMAGE TEAM

tel. 668 557 525

mail: alina.stasiak@interia.pl