Papaya po siedemdziesiątce

14:23Z wielką przyjemnością słuchałam ostatnio Urszuli Dudziak. Słuchałam jak mówi, nie jak śpiewa. A mówiła długo, ciekawie i naprawdę porywająco!

Urszula Dudziak - wokalistka jazzowa, artystka znana i doceniana w świecie, w naszym kraju z jej popularnością różnie bywało. Faktem jest, że styl śpiewania i rodzaj muzyki, który wykonuje do najłatwiejszych nie należy, dlatego trudno się dziwić, że artystka szukała raczej szczęścia i możliwości zrobienia kariery za granicą. Udało się. Występowała na wielu światowych scenach i miała okazje koncertować z najlepszymi.

Mieszkała w Stanach Zjednoczonych przez 30 lat. Teraz mieszka w Polsce i przeżywa drugą młodość w wieku …72 lat! Tak, trudno w to uwierzyć, ale jest zaręczona i szczęśliwie zakochana…i wygląda na dużo mniej lat.
Wiek, doświadczenie i marka osobista, którą latami budowała doprowadziły ją do miejsca, w którym już nie tylko muzyką dociera do ludzkich serc, ale wspiera ich także słowami i swoimi historyjkami. Zapraszana jest na konferencje i spotkania motywacyjne, podczas których opowiada o swojej artystycznej przeszłości, wydarzeniach z życia i swoim przykładem pokazuje, że wiek nie jest w niczym przeszkodą. Stara się w ten sposób burzyć stereotypy dotyczące ludzi w jej wieku.

Ktoś mógłby powiedzieć, że łatwo jej mówić, bo mieszkała tyle lat za granicą, zrobiła międzynarodową karierę i zapewne zarobiła krocie, więc teraz może sobie pozwolić na dobry wygląd i nową miłość. Owszem, na pewno jest w trochę innej sytuacji, niż wiele jej rówieśniczek w Polsce. Wystarczy jednak przeczytać jej książkę „Wyśpiewam wam wszystko”, aby spojrzeć na jej życie trochę inaczej.

Międzynarodowa kariera, lata spędzone za granicą i życie na walizkach, to nie było życie usiane różami. Wiele przeszła, wiele musiała znieść i tak jak każdy z nas borykała się z problemami zarówno zawodowymi, jak i osobistymi. Mimo wszystko zachowała pogodę ducha i ciekawość świata. Chce także zarażać swoją energią i pozytywnym myśleniem innych ludzi, pokazując na swoim przykładzie, że można! Niezwykła to artystka i kobieta i patrząc na nią myślałam sobie, że przecież jeszcze wszystko w życiu przede mną!

Podobne artykuły

0 komentarze

Autor

Moje zdjęcie
PR Manager oraz specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Pracuje z muzykami, artystami, ekspertami i osobami publicznymi oraz markami firm. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wieloletniej pracy w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie managementu artystycznego, produkcji festiwali i koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach. Trener biznesu i coach marki osobistej. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, komunikacji, public relations i etykiety w biznesie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?” oraz artykułów specjalistycznych w “Marketing&Biznes, “Forum Logopedy”, “KoBBieciarnia Beauty&the Business”.

Copyright

Copyright. Alina Stasiak 2014-2017. All Rights Reserved.

Wszelkie materiały zamieszczone w niniejszym serwisie chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Portal zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z serwisu pod warunkiem podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu źródła wraz z nazwiskiem autora tekstu. Dziękuję!

Kontakt

Jeśli masz do mnie pytania, sugestie lub propozycję współpracy, czekam na wiadomość od Ciebie!

Alina Stasiak

Agencja IMAGE TEAM

tel. 668 557 525

mail: alina.stasiak@interia.pl