Selfie czyli spójrz jaki jestem śliczny!

10:06

Często się zastanawiam, czy zdjęcia typu "selfie"czyli zrobione sobie samemu komórką, budują nasz pozytywny wizerunek w sieci? Kiedy oglądam takie fotki mojej ślicznej i młodej siostrzenicy na Facebooku jestem dumna, że mam taką chrześniaczkę. Kiedy jednak takie fotki wrzuca zbyt często mój nieco starszy kolega zastanawiam się, czy przypadkiem za bardzo nie kocha siebie? Z drugiej strony jednak sami czasami takie zdjęcia sobie robimy. Różnica jest jednak zasadnicza, gdy zdjęcia takie są zabawne, zrobione w ciekawych, niezwykłych okolicznościach, czy też miejscach. Wtedy znajomi chętnie je oglądają i "lajkują". Co innego, gdy ktoś kilka razy dziennie namiętnie wrzuca fotki typu: ja w kuchni, ja w łazience, ja rozmawiam, ja oglądam...wtedy możemy być pewni, że to albo leczenie kompleksów, albo nieuzasadniona miłość własna ;-)

Podobne artykuły

2 komentarze

  1. A według mnie to kobietom bardziej pasują, SELFIE, SAMOJEBKI czy SWEETFOCIE niż facetom. Facetom po prostu nie wypada. Ostatnio mój kolega wrzucił takie cuda i wyglądało to naprawdę komicznie. Ja kiedyś próbowałem sobie takie coś strzelić ale po obejrzeniu zdjęcia zamiast udostępnij klikałem usuń :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem czy to rzeczywiście kwestia płci? Może raczej wieku? Ja chyba bardziej toleruję selfie u młodzieży :-) Myślę, że od czasu do czasu każdy w określonych okolicznościach może umieścić w sieci swoje zdjęcie, ale po prostu trzeba znać granice przyzwoitości.

    OdpowiedzUsuń

Autor

Moje zdjęcie
PR Manager oraz specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Pracuje z muzykami, artystami, ekspertami i osobami publicznymi oraz markami firm. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wieloletniej pracy w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie managementu artystycznego, produkcji festiwali i koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach. Trener biznesu i coach marki osobistej. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, komunikacji, public relations i etykiety w biznesie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?” oraz artykułów specjalistycznych w “Marketing&Biznes, “Forum Logopedy”, “KoBBieciarnia Beauty&the Business”.

Copyright

Copyright. Alina Stasiak 2014-2017. All Rights Reserved.

Wszelkie materiały zamieszczone w niniejszym serwisie chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Portal zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z serwisu pod warunkiem podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu źródła wraz z nazwiskiem autora tekstu. Dziękuję!

Kontakt

Jeśli masz do mnie pytania, sugestie lub propozycję współpracy, czekam na wiadomość od Ciebie!

Alina Stasiak

Agencja IMAGE TEAM

tel. 668 557 525

mail: alina.stasiak@interia.pl